KURUMSAL

    YAĞIZ Kapı Sistemleri ;  Otomatik Kepenk , Otomatik Panjur , Garaj Kapısı , Fotoselli (Radarlı) Kapı , Seksiyonel Kapı , Otomatik Bariyer , Hızlı PVC Kapı, Yana Kayar Kapı ve Yangın Kapısı sistemleri üzerine hizmet vermektedir.

   

    Sürekli gelişme ve büyüme içerisinde olan firmamız, sektördeki birikimi ve üst yönetimin öngörüleri ile ürün çeşitliliğini ve teknolojisini her geçen gün daha fazla artırmaktadır.

 

    Firmamız; imalatı ve montajı yapılan ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilme garantisi , sınırsız servis hizmeti ve yedek parça güvencesi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinmiştir. Kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışı ile tüm müşterilerimizden takdir ve olumlu referans almayı başarmıştır.

 

    Bugün Kocaeli'deki  birçok fabrikada , işyerlerinde ve binalarda “YAĞIZ” logosunu taşıyan ürünleri görmeniz işimize verdiğimiz önemi ve yaptığımız işteki uzmanlığı ispatlamaktadır.

 

    Kocaeli ilinde bir ilke imza atarak 7 gün 24 saat teknik servis hizmeti veren YAĞIZ Kapı Sistemleri ; müşterilerine verdiği önem ve hizmet kalitesi ile göz doldurmaya tüm hızıyla devam ediyor.

 

    “GÜVEN KUŞATIR” sloganı ile yolumuza devam ederken, sizlere elimizden gelen en iyi hizmeti vermekten mutluluk ve onur duyuyoruz...

 

     Firmamız; Kocaeli, İzmit, Gölcük, Başiskele, Karamürsel, Derince, Körfez, Dilovası, Gebze, Kartepe, Maşukiye, Kandıra, Sapanca, Sakarya ve Yalova bölgelerine hizmet vermektedir.